Veľkoformátová tlač

Veľkoformátové tlačiarne

Potlačíme takmer všetko

Neustálou inováciou technológií si držíme pevné miesto nielen v kvalite, ale aj rýchlosti produkcie. Vlastníme dve veľkoformátové tlačiarenské technológie, ktorými dokážeme potlačiť skutočne takmer všetko.

Mimaki JV 5

Je produktívna solventná atramentová tlačiareň s extrémne vysokou rýchlosťou tlače do 40m2/ hod pri kvalitnom tlačovom režime 540 x 1080 dpi, čím spĺňa náročné požiadavky na kvalitu, rýchlosť i dlhodobú farebnú stálosť súčasne. Štyri novovytvorené šachovnicovo usporiadané hlavy so 760 tryskami sú schopné tlačiť na jeden prechod šírku 100mm. Najvyššie možné rozlíšenie je 1440 x 1440 dpi, maximálna šírka tlače je 160cm.
Tlačiareň dokáže potlačiť širokú škálu reklamných materiálov od tých najobyčajnejších, ako je papier, fotopapier, samolepiace fólie a PVC plachty až po textílie na šitie vlajok, nažehlovacie gumy či umelecké plátna, pieskovacie fólie a iné neštandardné materiály.

Grapo Manta KM5/720 WHITE

Je flatbed tlačiarenský stroj s možnosťou tlače v kombinácii CMYK + BIELA farba. Bielu farbu je možné nanášať ako podtlač alebo pretlač pri tlači na doskové materiály na plnú potlačiteľnú plochu 2050 x 3050 mm. Maximálna výška materiálu je AŽ 60mm, čo umožňuje tlačiť i na netradičné materiály ako sú diely nábytku, sklá či zarámované plátna obrazov.
Na rozdiel od bežných tlačiarní môže Manta KM5/720 WHITE tlačiť takmer na čokoľvek. Atrament vytvrdzovaný UV žiarením umožňuje tlačiť na pevné i ohybné materiály bez povrchovej úpravy. Toto zariadenie zvládne tlač na materiály nepravidelných tvarov, ťažké materiály so štrukturovaným povrchom napr. drevo, plech atď.
Tlačiť je možné dokonca i na ploché zostavené diely nábytku, sklo, keramické obkladačky, bytové doplnky, koberce, zarámované plátno, CD a DVD nosiče, kartón, polystyrén – skrátka na všetko, čo si naši klienti prajú.

[nggallery id=13]